Tocht naar Heilige Eik op zaterdag 26 mei
Een traditionele gebeurtenis bij AVGM is het bezoek aan de Heilige Eik in het laatste weekend van mei. Voor belangstellenden is er aansluitend een brunch in het clubhuis.
U kunt wandelend, hardlopend of fietsend naar de Heilige Eik gaan. Terug gaat u op dezelfde manier of eventueel met de auto tegen betaling van € 2,00. De kosten voor de brunch zijn € 10,00.
Aanmelden kan uiterlijk t/m woensdag 23 mei. Alleen wanneer u aan de brunch deelneemt en/of met de auto wilt terugrijden is het nodig om u vooraf aan te melden. Het verschuldigde bedrag kunt u vooraf contant betalen in de kantine bij Jan of Joke van Kasteren.
Indien nodig zijn we op zoek naar chauffeurs die in ruil voor een gratis brunch deelnemers willen ophalen bij de Heilige Eik. Daarvoor kunt u contact opnemen met Mirjam van der Lee via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
De start is bij het clubhuis.
starten om 8.00 uur (heen en terug) of om 9.30 uur (alleen heen). starten om 10.00 uur. (in meerdere groepen en snelheden) graag verzamelen 9:45 uur
kunnen onderling een route en vertrektijd afspreken.
Voor wandelaars en fietsers is er geen waterpost aanwezig. Dus u moet er zelf voor zorgen dat u voldoende voldoende drinken meeneemt. Hardlopers hebben de mogelijkheid om drinken mee te geven aan de chauffeurs die dit mee zullen nemen naar de Heilige Eik. Er staat voor de start een krat gereed waar u een eigen bidon met inhoud in kunt zetten.
Mocht u nog vragen hebben dan kunt u contact opnemen met
Bob van Koetsveld (hardlopen) Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 06-53989677 Mirjam van der Lee (organisatie) Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 06-19929594
|