Bedankje vrijwilligers Ben Saris Meerkampen
Bedankt!
Wat een geweldige dagen hebben we afgelopen weekend tijdens de Ben Saris Meerkampen gehad! Goed om te zien dat er een flink aantal GM’ers gereageerd heeft op onze noodoproep om het evenement te laten slagen. We hebben mede hierdoor de planning rond gekregen en er vanaf de start van de opbouw op vrijdagochtend 10 uur tot en met het schoonmaken en na borrelen op zondagavond met zijn allen een feest van gemaakt.
Wij vonden het heel fijn om Vera Saris en dochter Myrthe op zondagmiddag bij onze Meerkampen te mogen verwelkomen, er zijn vele herinneringen opgehaald aan onze oud-erevoorzitter Ben Saris onder het genot van een koud drankje op het terras.
We hebben ontzettend mooie complimenten ontvangen van atleten, begeleiders, officials en toeschouwers. Variërend van de ontvangst op onze keurige accommodatie, zeer behulpzame materiaalploeg, het vakkundig jury corps dat de hitte trotseerde, het assortiment en de service in het clubhuis, luxueuze ontbijt, heerlijke BBQ, leuke activiteit voor de jeugd in het centrum van Best, wedstrijdsecretariaat dat zeer snel voor de uitslagen zorgde tot aan de kermisstokken bij de prijsuitreikingen.
Veel atleten hebben al laten weten dat ze volgend jaar graag terugkomen. Waaronder ook atleet Ties Velthuis van AV `34 Apeldoorn, die vorig jaar zwaar geblesseerd is geraakt aan zijn knie tijdens zijn meerkamp en na een revalidatie van 9 maanden per se bij onze Meerkampen in Best zijn comeback wilde maken.
Wij willen iedereen bedanken voor de inzet en gezelligheid! Zowel in de voorbereidingen, tijdens als na afloop van het evenement hebben onze vrijwilligers veel werk verzet om een prachtige wedstrijd neer te zetten die verenigings-breed gedragen is. Dat waarderen wij zeer!
Namens de Wedstrijd Organisatie Commissie,
Petri van Horrik
|