Is dit bericht niet goed te lezen? Bekijk dan in je browser.
avgm logo desktop

 

AVGM-BERICHT
Algemeen

Uitgave 14 maart 2025

 

Verplaatsing ALV naar vrijdag 9 mei

Beste leden,

Wij willen jullie informeren dat de Algemene Leden Vergadering, oorspronkelijk gepland voor 28 maart, wordt uitgesteld naar vrijdag 9 mei 2025.
Zoals bekend is recent onze voorzitter tussentijds gestopt. Wij zijn als overige bestuursleden blij om te kunnen melden dat we op dit moment in gesprek zijn met meerdere kandidaten voor de vacante positie van voorzitter. Wij willen graag een van de geïnteresseerde kandidaten vanuit het bestuur voordragen op de jaarvergadering en hebben de komende weken nodig om met deze persoon de doelen en begroting voor 2025 (en volgende jaren) te bespreken en om deze kandidaat ook tijdig aan de vereniging voor te stellen zodat op de jaarvergadering er (bij meerdere kandidaten) gestemd en benoemd kan worden.

Om het bestuur weer voltallig te krijgen zijn wij ook nog op zoek naar een secretaris. Pieter Grootes heeft na 3 jaar zijn pen neergelegd, wie pakt deze op (mag ook met de laptop)? Mocht je interesse hebben om deze rol binnen ons leuke en actieve team op te pakken, neem dan gerust contact op met een van ons.

Met vriendelijke groet,

het bestuur,
Henk Plasman (wandelen)
Stéphanie van Beers (Lopen)
Corinne Vissers (kandidaat Penningmeester)
Patrick Aerts (baan)

  Atletiekvereniging AVGM
Gildelaan 2
5684 EZ Best
0499-390747
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. | www.avgm.nl
 
AVGM-BERICHT Algemeen

Je bent geabonneerd met e-mail adres [email].
Abonnement direct stopzetten? klik hier.